1. Informacje ogólne

Hurtownia online www.Hurtownia Wędkarska Zoologiczna Waspol.pl jest własnością firmy:


Waspol Piotr Waśniewski z siedzibą: 
ul. Dolina Zielona 22, 65-154 Zielona Góra

Złożenie zamówienia w hurtowni online www.Hurtownia Wędkarska Zoologiczna Waspol.pl jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu.

 

Wszystkie ceny w markecie www.Hurtownia Wędkarska Zoologiczna Waspol.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT)

Towary prezentowane na stronach marketu nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Klient zamawiając towar w hurtowni www.Hurtownia Wędkarska Zoologiczna Waspol.pl składa ofertę zawarcia umowy pomiędzy Waspol a klientem. Po sprawdzeniu dostępności towaru klient otrzyma specyfikację złożonego zamówienia, natomiast mail o tytule „zamówienie przyjęte do realizacji” jest równoznaczne z przyjęciem oferty zawarcia umowy o której mowa wyżej przez Waspol.

 

 1. Zamówienia

Zamówienia należy składać poprzez hurtownię online www.Hurtownia Wędkarska Zoologiczna Waspol.pl

Czas realizacji zamówienia wynosi około 1-5 dni roboczych. Jeśli dany produkt nie jest dostępny w naszym markecie, jak również nie jest dostępny u dystrybutora, czas realizacji zamówienia może się wydłużyć do 2 tygodni (wówczas Klient jest informowany o zaistniałej sytuacji).

Do każdego towaru dołączana jest faktura VAT lub paragon, które stanowią jednocześnie dowód zakupu. Jest to dokument niezbędny w przypadku ewentualnej gwarancji.


 1. Koszt i forma dostawy
 2. Przesyłka z zamówionymi Towarami dostarczana jest na adres podany przez Klienta w formularzu Zamówienia, według wyboru Klienta:
 3. za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD;
 4. Zamówienia za pośrednictwem DPD wysyłane są również listem.
 5. Klient / Konsument nie ponosi kosztów wysyłki, jeśli zamówienia są powyżej 500 zł.
 6. Na łączny czas oczekiwania na otrzymanie przez Klienta danego Towaru (czas dostawy) składa się czas oczekiwania na zaksięgowanie wpłaty, realizacji Zamówienia (przygotowania Towarów do wysyłki) przez Sprzedawcę oraz czas dostarczenia Towaru przez przewoźnika. Czas realizacji Zamówienia przez Sprzedawcę, liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty do momentu przekazania przez Sprzedawcę przesyłki zawierającej Towary przewoźnikowi i wynosi 7 dni roboczych (dzień roboczy to dzień od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni wolnych od pracy). Do powyższego czasu należy doliczyć czas dostarczenia Towaru przez przewoźnika.
 7. Koszty dostawy Towaru ponosi Klient (przy wartości zamówienia poniżej 500 zł). Koszty dostawy w Zamówieniu złożonym przez Klienta przed wprowadzeniem zmian pozostają dla Klienta wiążące.
 8. Informacje o wysokości kosztów dostawy podane są w ramach formularza Zamówienia lub na karcie danego Towaru.

 

 1. Formy płatności

 

Płatność elektroniczna –  przed wysłaniem Towarów, przelewem bankowym lub szybkim przelewem internetowym za pośrednictwem firmy świadczącej usługi płatnicze, na podstawie danych wyświetlonych w trakcie składania Zamówienia oraz wysłanych w e-mailu na adres Klienta, z uwzględnieniem sposobu realizacji Zamówienia opisanego w Regulaminie;

Gotówka – klient płaci za towar i koszt przesyłki przy jego odbiorze.

 

 1. Reklamacje i zwroty

Klient ma prawo do zwrotu zamówionego towaru w terminie 14 dni w postaci nienaruszonej, zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2015 roku ” o prawach konsumenta (…)”, Dz.U. 2014 poz. 827, rozdział 4 art. 27.

Reklamacje proszę kierować na adres waspol.net@gmail.com lub pisemnie drogą pocztową na adres Waspol ul. Dolina Zielona 22, 65-154 Zielona Góra.

Zwrot towaru odbywa się na koszt zamawiającego.

Do zwracanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę.

 

Zwrócić można jedynie towar fabrycznie nowy, nieużywany, nierozpakowany w stanie nienaruszonym. Jakiekolwiek ślady używania spowodują odrzucenie zwrotu oraz odesłanie produktu na koszt kupującego

 

Sklep dokona zwrotu należności w ciągu 14 dni kalendarzowych w przypadku:
a) anulowania zamówienia lub części zamówienia (w takim przypadku zwrotowi podlega odpowiednia część ceny) opłaconego z góry przed jego realizacją,
b) zwrotu produktu (odstąpienia od umowy) z zamówienia, które zostało dostarczone za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera,
c) zwrotu produktu (odstąpienia od umowy) z zamówienia, które zostało odebrane osobiście w Sklepie i było uprzednio opłacone z góry,
d) uznania reklamacji i braku możliwości naprawy uszkodzonego produktu lub wymiany na nowy.

 

 1. Opis i zdjęcia

Mimo naszych starań do jakości oferty, zastrzegamy sobie prawo do błędu w opisie oraz niezgodnością zdjęć ze stanem rzeczywistym. Spowodowane jest to często zmiennością asortymentu i okresową zmianą opakowań przez producentów i importerów.


 1. Ochrona danych osobowych

Market Waspol reprezentowany przez Piotra Waśniewskiego, mieszczący się na ul. Dolina Zielona 22, 65-154 Zielona Góra oświadcza, że wszelkie dane  osobowe uzyskane w trakcie działalności Marketu Internetowego są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom, ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

 

Życzymy udanych zakupów!